„Der Seniorenwohnpark bietet als behagliches Zuhause einen hohen Wohnkomfort, professionelle Pflege und engagierte Betreuung mit vielfältigen  Angeboten.“
   Geschäftsführung und Heimleitung Katrin Hegemann

Oferta pracy opiekunka/opiekun osob starszych

Nasz Seniorenwohnpark Bambis Garten w Uetze-Eltze jest jednym z naszych czterech osrodkow w Dolnej Saksonii, w okolicy Hanoweru.  Wszystkie nasze osrodki charakteryzuje rodzinne podloze. We wszystkich naszych osrodkach – Schellerten, Giesen i Duingen – oferujemy bogata oferte uslug w zakresie opieki nad osobami starszymi. Oprocz opieki w pokojach z balkonem albo tarasem oferujemy tez ta opieke w malych mieszkaniach. Ponad 300 pracownikow opiekuje sie calodobowo naszymi podopiecznymi, zyjac nasza filozofia „duzej rodziny“.

Nasz zespol pracownikow ucieszy sie, mogac Pania/Pana wkrotce przywitac w swoim zespole jako:

Pielegniarke/pielegniarza
Kwalifikowana opiekunke/ kwalifikowanego opiekuna osob starszych Opiekunke/opiekuna osob starszych bez kwalifikacji

Opis stanowiska:

•    Ogólna opieka nad osobami starszymi z różnymi schorzeniami w domu seniora

•    Z wystarczajaca znajomoscia jezyka niemieckiego jako osoba kontaktowa z rodzina i lekarzami naszych podopiecznych

Wymagania:

•    Wykształcenie kierunkowe lub odbyte kursy

•    Dyplom uznany na terenie Niemiec - mile widziany, nie jest jednak warunkiem
•    Dobra znajomość j. niemieckiego
•    Doświadczenie na podobnych stanowiskach pracy lub w opiece nad osobami starszymi
•    Cierpliwość, pogodne usposobienie, wyrozumialosc, zyczliwosc, pomocnosc, umiejetnosc pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki godzinowego wynagrodzenia adekwatne do kwalifikacji 11,05€ (osoba bez kwalifikacji) /15,00 €-16,00€ (osoba z kwalifikacjami)
  • Dowolne premie
  • Darmowe zakwaterowanie w okresie pierwszych czterech tygodni
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Umowa o prace na czas nieokreslony
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie zdrowotne w Niemieckiej Kasie Chorych
  • Dodatkowe platnosci za niedziele i inne dni wolne od pracy
  • Nostryfikacje dyplomu w Niemczech
  • 28 dni płatnego urlopu
  • Praca na dwie zmiany dzienne; w razie potrzeby rowniez zmiana nocna
  • Tygodniowy wymiar pracy: 38,5 godzin

Chce Pani/Pan zostać członkiem naszego zespołu, w którym „wspólnota“ to nie tylko puste słowo, ale sposób życia naszych współpracowników? Chce Pani/Pan poczuć się w Niemczech jak w domu?
Czekamy na Pani/Pana ofertę. Na pytania odpowiemy pod numerem telefonu: numer    centrali: 05121 – 2835784 lub w j. polskim z p. Violetta Sievers: 05121-2084345 .
Poniżej można zgłaszać swoją ofertę przez internet.

Anruf
Karte
Infos